Najnowsza oferta filamentów Sprawdź

Akcesoria
0

Magigoo PRO HT

179,90 zł 179.90
na wyczerpaniu

(Cena zawiera 23% podatku VAT, bez kosztów wysyłki)

- +
Kod produktu: INNE18
Wysyłka w: Natychmiast
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Zamów do 15:00 i odbierz swoje zamówienie już jutro!

 • Inpost Paczkomat 24/7Czwartek 11.08.2022
 • Paczkomat InPost za pobraniemCzwartek 11.08.2022
 • Kurier DPDCzwartek 11.08.2022
Opis

MAGIGOO HT - klej do druku 3D wysokotemperaturowych materiałów

MAGIGOO HT jest przeznaczony do użytku profesjonalnego, do pracy w wysokich temperaturach drukowania. Drukowany model będzie stosunkowo łatwy do usunięcia po ostygnięciu, a pozostałości kleju powinny być również łatwe do usunięcia.

Filamenty wysokotemperaturowe okazują się trudnymi materiałami do druku 3D w technologii FDM ze względu na ich większą skłonność do kurczenia się. Materiały te są na ogół drukowane w podwyższonych temperaturach (>300°C). MAGIGOO HT to specjalistyczne rozwiązanie do druku FDM filamentów PEEK, PEKK, Ultem i PPSU, które zostało opracowane do pracy w podwyższonych temperaturach drukowania.

MAGIGOO HT został zaprojektowany i przetestowany do pracy przy temperaturze stołu roboczego wynoszącej 150°C lub niższej.

Materiały wysokotemperaturowe, takie jak PEEK, to zaawansowane termoplastyczne tworzywa konstrukcyjne, które zapewniają lepszą stabilność mechaniczną i chemiczną w podwyższonych temperaturach w porównaniu ze zwykłymi filamentami. Inne materiały to PEKK, Ultem i PPSU oraz ich odpowiedniki wzmocnione włóknem węglowym/szklanym. Ze względu na wysoką temperaturę i inne wyjątkowe właściwości, materiały te są bardzo poszukiwane w zastosowaniach inżynieryjnych np. w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym.

Jak używać?

 • Wstrząśnij butelkę
 • Nałóż na drukowany obszar, ściskając końcówkę nad blatem drukarki (uruchamiając zawór wewnętrzny) i rozprowadzając tam gdzie potrzeba
 • Drukuj zgodnie z zaleceniami producenta filamentu/drukarki
 • Pozostaw drukarkę do ostygnięcia i wyjmij podkładkę z drukeim - wydruk powinien od razu odskoczyć
 • Aby wyczyścić stół z resztek preparatu — użyj wilgotnej szmatki bez dodatkowych środków chemicznych

Uwaga!
Używanie tego produktu z włóknami innymi niż PA może spowodować nadmierną przyczepność i uszkodzenie powierzchni roboczej.

Porady:
W przypadku większych wydruków zalecane jest ustawienie brimu na 20 mm
W przypadku nadmiernej przyczepności zaleca się zwilżyć stół drukarski niewielką ilością wody, powoli przesuwając go pod detalem, co powinno ułatwić usunięcie detalu

Ważna uwaga:

Aplikator jest wyposażony w aktywny zawór sprężynowy, który aktywuje się po dociśnięciu aplikatora do platformy roboczej. Proszę nie naciskać butelki jako „butelki ketchupu”, w przeciwnym razie aplikator może wyskoczyć. Butelka może być lekko ściśnięta tylko wtedy, gdy końcówka jest dociśnięta do łoża i może to być konieczne tylko wtedy, gdy wymagany jest większy przepływ. Butelki nie wolno ściskać, gdy nakrętka jest zdjęta, ponieważ może to spowodować wyskoczenie kleju z butelki.

Jak używać Magigoo?

Koszty dostawy
Kraj wysyłki:
Dane techniczne
Marka
Magigoo
Opinie o produkcie (0)
Filament 3DPower Basic PLA 1.75mm Niebieski 1kg
szt.
 • nowość
Filament 3DPower Basic PLA 1.75mm Pomarańczowy 1kg
szt.
 • nowość
Filament 3DPower Basic PLA 1.75mm Wiśniowy 1kg
szt.
 • nowość
Filament 3DPower Basic PLA 1.75mm Zielony 1kg
szt.
 • nowość
Filament 3DPower Basic PLA 1.75mm Biały 1kg
szt.
 • nowość
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl